Універсальний торговий майданчик

Універсальний торговий майданчик

Універсальний торговий майданчик – програмно-апаратний комплекс, орієнтований на проведення торгів із купівлі-продажу за допомогою процедури електронного аукціону. Модульна структура торгового майданчика дозволяє реалізувати аукціони за будь-якими актуальними на сьогодні моделями:

  • Аукціон на підвищення – торги відбуваються в рамках визначених замовником термінів, тоді як учасники виставляють ставки на лот. Переможцем визнається той учасник, який зробив найбільшу ставку на момент завершення аукціону.
  • Аукціон на зниження – замовник виставляє максимальну ціну на лот, яка під час аукціону рівним кроком знижується до позначеного замовником мінімуму. Учасник, який перший зробить ставку, визнається переможцем аукціону.
  • Комбінований аукціон – аукціон, що поєднує кілька етапів з різними правилами визначення переможця. Процедура торгів може бути розроблена під індивідуальні уподобання власника торгового майданчика.

Також універсальний торговий майданчик, розроблений компанією React Logic, передбачає можливість інтеграції з базами даних інших операторів (наприклад, ProZorro.Продажі, СЕТАМ чи АРМА), тим самим надаючи користувачам зручний інтерфейс для проведення торгів.

Адміністративна панель

Адміністративний інтерфейс універсального торгового майданчика передбачає широкий функціонал управління web-ресурсом, починаючи з інструментарію по роботі з контентом і закінчуючи системами аналітики та поведінкових факторів користувачів. На додаток, власник торгового майданчика може замовити в React Logic розробку індивідуальних модулів для адміністративної панелі, що відповідають його конкретним завданням.

Електронний цифровий підпис

Електронний цифровий підпис, який використовується на універсальному торговому майданчику, забезпечує електронному документообігу юридичну силу відповідно до законодавства України. Таким чином, як власник торгового майданчика, так і його користувачі можуть вирішувати угоди зі спірним результатом через суд, маючи обґрунтований захист правового органу.

Просування та аналітика

Структура та код універсального торгового майданчика за умовчанням оптимізовані під просування у пошукових системах – фактично, щоб вивести web-ресурс у десятку лідерів пошукової видачі, власнику web-ресурсу достатньо стабільно наповнювати його унікальними текстами та дотримуватись рекомендацій з SEO.

Також торговий майданчик інтегровано з системою Google Analytics, що дозволяє відстежувати кількість трафіку та поведінку користувачів на веб-ресурсі. При необхідності, на активні елементи торгового майданчика можуть бути встановлені цілі, які зчитуватимуть кількість взаємодій.

Інші особливості

Універсальний торговий майданчик розроблений на базі PHP-платформи Yii2 Framework, яка підтримує архітектуру побудови web-ресурсів за принципами MVC. Таким чином, логіка зберігання даних, керуюча логіка та інтерфейс користувача в торговому майданчику — це окремі компоненти, що дозволяє вносити зміни в різні елементи системи з мінімальним впливом на її загальну структуру.

Примітка! Згідно з даними тестування компанії React Logic, PHP-платформа Yii2 Framework показує найбільшу ефективність з мінімального пікового використання пам’яті та здатності обробляти велику кількість запитів за секунду серед усіх актуальних альтернатив.

Також Yii2 Framework має інтеграцію з платформою Twitter Bootstrap, яка забезпечує торговий майданчик адаптивною версткою для зручності роботи з web-сервісом з усіх мобільних пристроїв і браузерів.

Насамкінець важливою перевагою платформи Yii2 Framework є вбудована система захисту від CSRF, XSS, SQL-ін’єкцій та інших видів атак. Як показує статистика, web-ресурси на базі Yii2 Framework, за дотримання всіх рекомендацій з безпеки, практично не піддаються злому.

Купити універсальний торговий майданчик

Щоб купити універсальний торговий майданчик або дізнатися про нього більше, телефонуйте за номером +38 (044) 333 70 98 або скористайтесь формою зворотного зв’язку – компанія React Logic зв’яжеться з вами для безкоштовної консультації, наочно продемонструє всі можливості платформи та, за потреби, організує зустріч для обговорення перспектив можливої ​​співпраці.