Розробка сайтів

Розробка сайтів

Розробка сайтів – один з основних напрямків React Logic. У період з 2014 по 2022 роки спеціалістами компанії було реалізовано понад 200 проєктів, серед яких були як компактні сайти-візитки, так і багатосторінкові торгові майданчики з унікальною архітектурою. При цьому в рамках реалізації деяких проєктів розроблялися індивідуальні CMS-системи, роблячи їх більш унікальними на ринку і зручними для експлуатації власником.

Що входить у розробку сайту?

Терміни, вартість та план реалізації будь-якого сайту багато в чому залежать безпосередньо від його технічного завдання, яке формується виходячи з обговорення клієнтом. Проте створення будь-якого сайту практично завжди передбачає єдиний алгоритм виконання завдань:

  1. Аналітика – аналітичний відділ вивчає специфіку діяльності бізнесу, оцінює сайти конкурентів, визначає найсильніші сторони підприємства та розробляє концепцію найефективнішої презентації послуг/товарів на ринку.
  2. Розробка прототипу – щоб переконатися, що бачення сайту клієнта збігається з баченням виконавця, web-відділ розробляє ергономічний інтерфейс для сайту, що демонструє його структуру та принципи дії.
  3. Розробка дизайну – відділ з дизайну малює ескіз, вносить корективи відповідно до побажань замовника, затверджує проєкт та переходить на стадію прикінцевої розробки.
  4. Верстка – графічний макет сайту передається верстальнику, який згодом пов’язує різні елементи сторінок за допомогою коду, доповнює їх анімацією, прописує шляхи для посилань тощо.
  5. Програмування – на сайт встановлюється система управління контентом (CMS), за допомогою якої користувачі можуть редагувати його вміст без знання коду та особливих навичок IT-сфери.

Примітка! Перед здачею проєкту всі складові сайту проходять як програмне, так і ручне тестування, що дозволяє виявити всі можливі дефекти та надати замовнику на 100% робочий ресурс.

Чому варто звертатися до React Logic?

Прозора система ціноутворення React Logic – одна з ключових переваг компанії, що дозволяє клієнтам об’єктивно оцінювати рентабельність інвестицій у той чи інший проєкт та, за необхідності, порівнювати пропозиції з конкурентами. Фактично кожен етап розробки сайту передбачає вартість, що прописується в договорі.

Також сайти React Logic, за винятком ексклюзивних креативів, передбачають модульну структуру, яку можна редагувати відповідно до нових завдань бізнесу. Так, наприклад, якщо на сайт необхідно додати слайдер з акціями або форму зворотного дзвінка, власнику не потрібно переплачувати за редизайн всього сайту — достатньо лише звернутися до програміста, який зможе внести зміни в рамках одного дня.