Служба прокату автомобілів Wedding Cars

Служба прокату автомобілів Wedding Cars

Wedding Cars – платформа з реалізації послуг прокату автомобілів, яка виступає в ролі посередника між власником автомобіля та клієнтом. Користувачі, які бажають надати автомобілі в оренду, проходять реєстрацію на сайті та перевірку транспортного засобу, після чого на платформі публікується лот із його пропозицією. Клієнти, у свою чергу, мають можливість самостійно вибрати автомобіль відповідно до індивідуальних уподобань та фінансових можливостей.

Функціонал платформи

У рамках реалізації платформи Wedding Cars були передбачені всі можливі функції, що забезпечують зручність як адміністрації сервісу, так і користувачам. Серед найважливіших функцій слід зазначити:

  • розмежування прав доступу на основі ролі користувача;
  • автоматичне сповіщення (про події або взаємодії з сервісом) користувачів та адміністрації електронною поштою;
  • можливість реєстрації та авторизації на платформі через акаунти соціальних мереж;
  • редагування вмісту web-ресурсу з адміністративної панелі;
  • створення особистих облікових записів для користувачів та адміністраторів;
  • пошук автомобілів за конкретними особливостями (за маркою, ціною тощо);

Примітка! Компанія React Logic також може розширити функціонал платформи Wedding Cars додатковим інструментарієм, відповідно до індивідуальних цілей замовника.

Аналіз та аналітика

На майданчику Wedding Cars встановлено системи Google Analytics та Yandex Metrika, які зчитують джерела та обсяг трафіку, а також дозволяють аналізувати поведінкові фактори відвідувачів сайту. Фактично, власник платформи може відстежувати кожен рух та дію відвідувачів, згодом модернізувати ресурс та пропозиції під інтереси та переваги цільової аудиторії.

Гнучка архітектура побудови

Архітектура побудови платформи Wedding Cars заснована на принципах MVC («Модель-Уявлення-Контролер»), де логіка зберігання даних, логіка, що управляє, і інтерфейс користувача є роздільними компонентами. Таким чином, будь-яка модернізація ресурсу мінімально впливатиме на структуру системи, тим самим скорочуючи витрати на послуги web-програміста.

Адаптивна верстка

За рахунок платформи Twitter Bootstrap, що використовується при розробці Wedding Cars, інтерфейс web-ресурсу має гнучку адаптивну верстку, яка підлаштовує дизайн та функціональні елементи сайту під усі можливі формати екрана чи тип пристрою.

Безпека

Важливою перевагою платформи Wedding Cars є вбудована у фреймворк Yii2 система безпеки, яка забезпечує надійний захист від CSRF, XSS, SQL-ін’єкцій та інших видів атак. Загалом, якщо дотримуватись правил та рекомендацій щодо безпеки, зламати web-ресурс на базі Yii2 практично неможливо.

Купити службу прокату автомобілів 

Щоб купити платформу з прокату авто Wedding Cars або дізнатися про неї більше, телефонуйте за номером +38 (044) 333 70 98 або скористайтесь формою зворотного зв’язку – наш менеджер зв’яжеться з вами, продемонструє всі можливості платформи і, при необхідності, організує зустріч для обговорення перспектив можливого співробітництва.