Торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі»

Торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі»

Торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» – апаратно-програмний комплекс, орієнтований на інтеграцію з українською державною системою «ПроЗорро.Продажі» з організації відкритих торгів/аукціонів. Фактично, це коробкове рішення, що об’єднує в собі функціонал торгів за всіма актуальними на 2022 рік напрямами, а саме щодо активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), Фонду державного майна (ФДМ) та Державного земельного кадастру (ДЗК). Іншими словами, через торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» можна проводити торги з:

 • продажу майна банків-банкрутів (транспорт, нерухомість, комп’ютерна техніка тощо);
 • продажу прав вимоги за кредитними договорами фізичних та юридичних осіб (із заставою та без застави);
 • продажу дебіторських заборгованостей;
 • продажу та здачі в оренду державного майна (нерухомість, сировину, залізничні вагони тощо);
 • продажу та здачі в оренду активів Державного земельного кадастру (ДЗК);
 • продажі активів приватних підприємств;
 • малої приватизації (обладнання, нерухомість, підприємства тощо).

Примітка! Поданий список не є кінцевим, оскільки система «ПроЗорро.Продажі» періодично поповнюється новими напрямками торгів.

Функціонал торгового майданчика «ПроЗорро.Продажі»

На зараз торговий майданчик підтримує дві моделі проведення аукціонів, що використовуються в системі «ПроЗорро.Продажі»:

 • на підвищення — з кожною ставкою ціна товарної позиції підвищується, а переможцем визнається останній учасник, що запропонував її найвищу ціну;
 • на зниження — складається з трьох етапів:
  • максимальна ціна лота поступово знижується до моменту першої ставки, яка визначає переможця;
  • інші учасники аукціону мають можливість «перебити» пропозицію переможця, зробивши ставку вищою, тим самим починаючи аукціон на підвищення (кожна нова ставка подовжує етап на 10 хвилин);
  • переможцю першого етапу дається можливість зробити остаточну ставку (вищу за ту, що пропонували на другому етапі), що завершує аукціон.

У разі розширення системи «ПроЗорро.Продажі» новими моделями проведення аукціонів або зміни старих моделей торговий майданчик допускає можливість швидкої функціональної модернізації.

Також торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» оснащений адміністративною панеллю, яку можна модифікувати відповідно до вимог власника. Так, наприклад, в неї може бути інтегрована система Google Analytics, яка відображає дані відвідуваності конкретних сторінок, поведінкові та демографічні дані про користувачів та багато іншого.

Акредитація торгового майданчика «ПроЗорро.Продажі»

Незважаючи на те, що торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» є вже готовим програмним рішенням, щоб почати торгувати активами з баз даних «ПроЗорро.Продажі», необхідно пройти низку підготовчих робіт: верифікацію та акредитацію.

Верифікація у системі «ПроЗорро.Продажі» передбачає ручне та автоматичне тестування торгового майданчика для перевірки його працездатності. У зв’язку з тим, що на базі коробкового рішення «ПроЗорро.Продажі» вже створено близько 30 акредитованих торгових майданчиків, етап верифікації є лише умовністю.

Етап акредитації торгового майданчика фактично є збиранням та передачею пакета документів, обумовлений Регламентом системи «ПроЗорро.Продажі». Здебільшого успіх акредитації майданчика залежить від його власника, проте web-студія React Logic пропонує послуги супроводу щодо збору та подання необхідних документів.

Технічні особливості торгового майданчика «ПроЗорро.Продажі»

Електронний торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» розроблений на базі індивідуальних напрацювань web-студії React Logic та PHP-платформи Yii2 Framework, що пропонує широкий інструментарій для розробки складних систем управління даними. Серед основних технічних особливостей торгового майданчика можна виділити:

 • інтеграцію з платформою Twitter Bootstrap, що забезпечує адаптивну верстку для зручності роботи з електронним торговим майданчиком з усіх типів пристроїв і браузерів;
 • архітектуру побудови MVC (Model-View-Controller), в якій інтерфейс користувача, логіка зберігання даних і керуюча логіка — це роздільні компоненти, дозволяючи модифікувати окремі елементи торгового майданчика з мінімальним впливом на її загальну структуру;
 • високу продуктивність (мінімальне пікове використання пам’яті та здатність обробляти велику кількість запитів за секунду), забезпечена за рахунок широкого розмаїття варіантів кешування та застосування SQL;
 • розширюваність, яка допускає як використання вбудованих класів, так і підключення класів інших програмних платформ (причому подібні маніпуляції здійснюються буквально кількома рядками коду);
 • вбудована система безпеки, яка передбачає захист від CSRF, XSS, SQL-ін’єкцій та інших видів атак.

Також варто відзначити, що торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» повністю оптимізований під просування у пошукових системах, що виключає низку витрат на роботу з маркетинговими компаніями. Умовно, щоб вивести торговий майданчик на перші позиції в пошуковій видачі, достатньо лише своєчасного наповнення сайту якісним контентом, формування посилання профілю та коригування поведінкових факторів.

Купити торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі»

Щоб купити торговий майданчик «ПроЗорро.Продажі» або дізнатися про нього більше, телефонуйте за номером +38 (050) 888-32-98/(098) 888-32-98, пишіть на електронну пошту office@react-logic.com або скористайтесь формою зворотного зв’язку – менеджер веб-студії React Logic зв’яжеться з вами для консультації та наочно продемонструє всі можливості платформи.