Розробка дизайну сайту

Розробка дизайну сайту

Розробка дизайну сайту – одна з першочергових послуг, необхідних для інтеграції бізнесу у глобальну мережу Інтернет. Графічне оформлення ресурсу не тільки кардинально впливає на лояльність цільової аудиторії до бренду, а й сприяє генерації продажів. Так, наприклад, розташовання форми замовлення може як скоротити, так збільшити коефіцієнт конверсій сайту до 30%, не кажучи про зручність інтуїтивного сприйняття інтерфейсу.

Що входить у розробку дизайну сайту?

Щоб створити дизайн, що продає, немає ніякого сенсу звертатися до екстраординарних художників — красиве оформлення, безумовно, запам’ятається користувачеві, проте ніколи не можна забувати про маркетингову структуру і зручність користування. Таким чином, створення дизайну під будь-який комерційний проєкт передбачає усталений і перевірений часом порядок робіт:

  1. Аналіз ринку — немає ринку без конкуренції, тому перш ніж приступати до розробки прототипу, в першу чергу необхідно проаналізувати найближчих конкурентів і врахувати їх переваги та недоліки.
  2. Розробка концепції – формування фірмового стилю, а точніше підбір колірної гами та шрифтів, проєктування структури сайту, розробка кількох видів логотипів тощо.
  3. Розробка прототипу – втілення у реальність демонстраційного варіанта сайту задля узгодження остаточного графічного оформлення.
  4. Розробка дизайну – остаточна розробка сайту та всіх його сторінок відповідно до технічного завдання та індивідуальних побажань замовника.

Примітка! Після прикінцевого етапу розробки фахівці React Logic тестують дизайн на пристроях з різними форматами екрана, колірною передачею та іншими відмінними критеріями. Остаточний варіант сайту здається замовнику лише після того, як дизайн пройде ручну та програмну перевірку.

Чому варто звертатися до React Logic?

Розробка дизайну в компанії React Logic передбачає індивідуальний підхід до кожного проєкт з урахуванням особливостей не тільки напрямів у бізнесі, але й конкретних особливостей підприємства-замовника. З моменту заснування web-студії було реалізовано понад 100 проєктів, кожен з яких має унікальну структуру та стилістику, що не має аналогів на ринку.

На додаток, крім створення дизайну, компанія React Logic може розробити під кожен проєкт орієнтовану під його специфіку систему управління контентом (CMS), систему організації бізнес-процесів (CRM), а то й зовсім унікальне програмне забезпечення, заточене під особливі завдання.